تبلیغات
 poni1394 - مدل ست لباس شیک زنانه پاییز ۹۴-۲۰۱۶

بلوز و شلوار ساده برای پاییز یکی از بهترین انتخاب هاست اگر شما یکی از طرفداران همیشگی بلوز و شلوار ساده هستید می توانید برای پاییز امسال یک شلوار پارچه ای مشکی را با یک بلوز سفید گشاد ست کنید. برای کفش هم یک جفت کفش بندی پلنگی ساق دار انتخاب کنید. اگر می خواهید همراه با این تیپ تان آرایش هم داشته باشید از رژ لب قرمز به جای صورتی استفاده کنید تا چهره تان زیبایی بیشتری داشته باشد.

سری جدید لباس ست زنانه پاییز ۹۴ در این بخش از سایت مدل لباس مشاهده می کنید. این مدل ست لباس زنانه ۲۰۱۶ به پیشنهاد مجله مد Elle می باشند.

مدل ست لباس پاییز ۲۰۱۶

مدل لباس شیک زنانه پاییز ۹۴

اگر شما هم می خواهید در پاییز ۹۴ جزو خانم های شیک پوشی که همیشه برای ست کردن لباس الگو هستند، باشید، بهتر است این ست های پیشنهادی را امتحان کنید.

در پاییز ۹۴ خوش تیپ و خوش پوش شوید.

مدل لباس پاییزی زنانه

مدل پیراهن پاییزی مدل کفش زنانه پاییز ۹۴

مدل ست لباس شیک زنانه پاییز ۹۴-۲۰۱۶

مدل ست لباس دخترانه ۲۰۱۶

ست کردن لباس پاییزی با شلوار گشاد
اگر شما می خواهید در پاییز امسال یک شلوار گشاد با فاق بلند به تن کنید بهتر است آن را با یک تی شرت ساده و یک نیم بوت ساده پاشنه بلند ست کنید. برای انتخاب کت، همانطور که در تصویر می بینید، یک کت چرم کوتاه از یک کت پارچه ای بلند مناسب تر است.

 

مدل ست لباس شیک زنانه پاییز ۹۴-۲۰۱۶

یک ست پاییزی زیبا با یک پیراهن یقه اسکی بلند
اگر می خواهید در پاییز پیراهن بپوشید بهترین انتخاب برای شما یک پیراهن مشکی ساده یقه اسکی با آستین بلند است که از قسمت کمر کمی هم گشاد می شود. این پیراهن را با یک نیم بوت و کیف چرم مات زرشکی ست کنید. برای کامل تر کردن تیپ تان بهتر است یک دستبند پهن نقره ای انتخاب کنید.

 

مدل ست لباس شیک زنانه پاییز ۹۴-۲۰۱۶

یک بارانی چهارخانه برای پاییز بپوشید
اگر شما طرفدار پارچه های چهارخانه هستید یک بارانی چهارخانه یکی از بهترین انتخاب ها برای شماست. برای ست کردن با این بارانی از کفش آبی کاربنی چرم مات و یک کیف دستی کوچک به جای کیف دستی بزرگ استفاده کنید.

 

مدل ست لباس شیک زنانه پاییز ۹۴-۲۰۱۶

بلوز و شلوار ساده برای پاییز یکی از بهترین انتخاب هاست
اگر شما یکی از طرفداران همیشگی بلوز و شلوار ساده هستید می توانید برای پاییز امسال یک شلوار پارچه ای مشکی را با یک بلوز سفید گشاد ست کنید. برای کفش هم یک جفت کفش بندی پلنگی ساق دار انتخاب کنید. اگر می خواهید همراه با این تیپ تان آرایش هم داشته باشید از رژ لب قرمز به جای صورتی استفاده کنید تا چهره تان زیبایی بیشتری داشته باشد.

 

مدل ست لباس شیک زنانه پاییز ۹۴-۲۰۱۶

برای پوشیدن دامن در پاییز از یک چکمه چرمی پاشنه بلند که ارتفاع ساق آن تا زانو است استفاده کنید

مدل ست لباس شیک زنانه پاییز ۹۴-۲۰۱۶

پوشیدن بلوز و دامن در پاییز
بسیاری از خانم ها علاقه بسیاری به پوشیدن بلوز و دامن دارند و ترجیح می دهند در پاییز هم بلوز و دامن بپوشند. برای این کار یک بلوز آستین بلند یقه اسکی با یک دامن که قد آن تا روی زانوهای تان است انتخاب کنبد. به جای کفش اسپرت از یک چکمه چرمی پاشنه بلند که ارتفاع ساق آن تا زانوی تان است استفاده کنید.

منبع مطلب :

http://modnow.ir/


تاریخ : دوشنبه 6 مهر 1394 | 08:59 ق.ظ | نویسنده : mohammad saghali | نظرات